Čisté Prírodné Mucuna Pruriens Extrakt, Prášok 10:1

Čisté Prírodné Mucuna Pruriens Extrakt, Prášok 10:1

€10.73
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: coque kone pure 1, guarana, top m kone pure 1, extrakt, m 1 kôň, prášok spirulina, tribulus, bambusu, prípad kone pure 1, mozog podporu.

Názov produktu: Mucuna Pruriens Extrakt latinský Názov: Mucuna Cochinchine-sis(Lour)Tang Wang Et Časť Používa: Ovocie Špecifikácia: 10:1 Vzhľad: Hnedý Prášok Skladovanie: Skladujte v chladnom a suchom mieste a vyhnite sa svetlo a teplo. Čas Použiteľnosti: 2 Roky

1. Levodopa môže byť tiež použitý ako doplnky stravy. 2. Levodopa sa tiež použiť ako komponent v morských lepidlá používané pelagických život. 3. Levodopa môže podporovať rast svalov,strata hmotnosti,zvýšenie hustoty kostí a storno osteoporózy. 4. Zvýšenie hustoty kostí a storno osteoporózy,zvýšenie svalovej sily, zvýšenie libida a sexuálnej výkonnosti. 5. V klinické použitie, levodopa sa podáva v riadení parkinsonovej choroby a dopa-reagovať dystonia. 6. Pre esenciálny tremor a ochrnutie ochrnutie agitans syndróm nondrug immunogenicity, a v lepšom svetle, vážne, alebo starších, chudobných. 7. Liečbu parkinsonism a pakinsonism syndróm, pečeňové kóme,hub funkcie na zlepšenie pacienta hore,príznak zlepšenie. 8. Levodopa je antiparalysis agitans. Prostredníctvom bloodbrain bariéra do mozgového tkaniva, ale decarboxylation of levodopa decarboxylase do dopamín, hrať úlohu. 9. Levodopa sa používa pre základné chvenie a ochrnutie ochrnutie agitans syndróm bez drog immunogenicity, a v lepšom svetle, vážne, alebo starších, chudobných.

1. Pre Farmaceutické a. Mucuna Pruriens Extrakt Môže Liečiť parkinsonism a Parkinsonism syndróm. b. Mucuna Pruriens Extrakt Môže Liečiť pečeňové kóme , hub funkcie na zlepšenie pacienta hore, príznak zlepšenie. 2.Pre Potraviny a. Mucuna Pruriens Extrakt Môže Podporujú spánok. b. Mucuna Pruriens Extrakt Môže Znížiť obsah tuku. c. Mucuna Pruriens Extrakt Môže Zvýšiť hustotu kostí a storno osteoporózy. d. Mucuna Pruriens Extrakt Môže Zvýšiť svalovú silu. e. Mucuna Pruriens Extrakt Môže Posilniť úlohu sexuálneho zdravia.

  • Položka Druh: Chudnutie Krémy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Redukčný Krém