100ks Ovocia A Zeleniny, Hrozna Čistého Vrecka Multi-funkčná Taška Hmyzu-proti Hmyzu-repelent Opakovane Ovocie Ochrany Tašky

100ks Ovocia A Zeleniny, Hrozna Čistého Vrecka Multi-funkčná Taška Hmyzu-proti Hmyzu-repelent Opakovane Ovocie Ochrany Tašky

€12.70 €7.62
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: rast emisií skleníkových, ovocie chrániť, dom skleníkových, pre sadeníc hrniec, taška z hrozna, gardengrass tašky, záhrada o vzájomnom započítaní chýb, dvere skleníkových, pre hrozna, polyfenolov.

100ks Ovocia A Zeleniny, Hrozna Čistého Vrecka Multi-funkčná Taška Hmyzu-proti Hmyzu-repelent Opakovane Ovocie Ochrany Tašky

Odrážky:

1、Ovocie Protector: Chrániť vaše jablká, broskyne, hrušky, tomel, dračie ovocie, guajavy, paradajky, zemiaky,

banány, pomaranče, slivky, broskyne, zeleninu a ostatné ovocie z rôznych chýb, muchy, vtáky a iné zvieratá. 2、Okami: oka sieťoviny tašky povoliť svetlá prejsť, ktoré nemá vplyv na rastliny rastú.

3、Premium Materiál: Tieto rastliny ovocie kryt zábaly sú vyrobené z priehľadnej

oka handričkou & 100% nylon, ktorá je veľmi odolná, opakovane a tvárny. 4、Jednoduchá Inštalácia: šnúrkou, pomáha tesnenie otvorené ústa oka sieťoviny a je ľahko nainštalovať.

5、Široké Uplatnenie: záhrada čistý tašky môžu byť použité vo všetkých rastie

sezóna, vetranie a preniká svetlo. Skvelé darčeky pre vnútorné a vonkajšie záhradné. Veľkosť: 4 x 6 in (10X15cm)

Balenie Zoznam:

100 x Záhrada Sieťovina Tašky

Na naše Brazília priatelia:

Brazília Príspevok, dočasne oznámila, že bude účtovať poplatok približne US$3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nie je zaplatený. Ak nemôžete prijať zaplatiť $3.5 Colných Poplatkov, Pls neumiestňujte objednávky.

Viac informácií prosím skontrolujte, či prostredníctvom nasledujúceho odkazu, ďakujeme za pochopenie!

Spôsoby platby:

Môžete uskutočniť platbu prostredníctvom akejkoľvek metódy vyššie a pls uhradiť do 3 dní po vašej objednávky. Vaša platba bude overené Maxipozicky.sk do 24h a spracujeme vašu objednávku raz, že je to hotové. Ak vašej objednávky je zatvorené z dôvodu bezpečnostných dôvodov, budete musieť uplatniť nárok na Maxipozicky.sk. Vrátenie spôsobené storno objednávky, vrátenie zmluvy alebo mediácie budú spracované okamžite, a zvyčajne trvá asi 7-10 pracovných dní dostanú na váš účet.

Poštovné a package: Všetky položky, ktoré budú kontrolované a dobre zabalený pred odoslaním. Objednávky budú expedované do 2-5 pracovných dní po zaplatení je hotové. Hmotnosť zásielky cez normálny príspevok je obmedzený na 2 kg. Zašleme samostatne, ak hmotnosť je viac ako 2 kg. Zvyčajne to trvá asi 15 - 60 dní a môže byť trochu dlhšie, niektoré vzdialenej oblasti. Môžete rýchlo vybrať spôsob dopravy, ak chcete získať pozemok skôr, a za to budete musieť zaplatiť prepravné.

Odoslať a vrátenie:

Budeme odoslať alebo vrátenie peňazí v prípade, pozemok stratí, poškodí počas prepravy alebo prijímať

nesprávne položky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme.

Spätná väzba: Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu, budeme veľmi ocenil. Ak je niečo nesprávne, kontaktujte nás prosím najprv pred odchodom spätnej väzby a budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol, kým je všetko v poriadku.

  • Číslo Modelu: Záhrada Zeleniny, Hrozna tašky
  • Súbor Typ: Áno
  • Materiál: Rastlinné Vlákniny