10pcs PL2303HX USB, Prenos do TTL RS232 Sériový Port Kábel Adaptéra Modul PL2303 Konzoly Recovery Upgrade

10pcs PL2303HX USB, Prenos do TTL RS232 Sériový Port Kábel Adaptéra Modul PL2303 Konzoly Recovery Upgrade

€11.67 €11.09
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: max232 rs232 modul ttl, bb bzučiak, zadok toner, max3232, audio interfac, mini rs232 prevodník ttl, pl2303 rs232, usb, ttl usb, pl2303 rs232, rs 232 na usb.

Poznámka: Ak chcete použiť túto položky:

Možno Budete musieť nainštalovať verziu 3.2.0.0, Prečítajte si tento článok :

Linka postupnosť definované červená +5 V, čierna GND, zelená RXD, TXD biela

Osobitné upozornenie:

(A) spojenie len na predaj malé dosky, nástroj. Používame nie sú oboznámení s, sa nemôže poskytnúť prevádzkové pokyny. Mnoho modelov na trhu a schopností každého človeka a ďaleko, a tak nemôžeme byť udržiavané, že môžete uspieť. Nie, pretože sa mu nepodarilo sa mu to a daj nám neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, potom sme vinu ako Dou!

(B) Sme vyslali testované, pripomenúť kupujúci nemá dostať priamo po operácii, aby sa zabránilo, že nie je problém. Najprv urobiť jednoduchý test je jednoduchý: ak dáte linky zapojený do počítača, počítač vyzve, "Nájdený Nový Hardvér ...." pripojený (GND) s multimeter čierne pero, červené pero vyzdvihnúť (RX) a s (TX) napätie sa dá merať, potom malé dosky musí byť dobré. Špeciálne pokyny (GND) na napätie kolíky, napájanie musí byť spálené, takže užívateľ rozvody musia byť presne merané kolíky z prístroja, tak, aby sa predišlo zbytočným stratám!

Niektorí kupujúci nie sú opatrní spálil čip alebo nemusí fungovať alebo stroj sám nepodporuje aktualizáciu, povedzme, našich palube Prosím kupujúci Obísť, ďakujem. Takáto situácia nebude dať vrátiť alebo vrátenie správanie nedostali hodnotenia a Chudobnými.

Poznámka: 3.3 V a 5.0 V, výstup je nastavený (je to napájania microcontroller, upgrade stroje nepotrebujú malé dosky) odpojený od počítača, nastaviť prepojky vziať, nie žiť, aby sa zabránilo poškodeniu zariadenia.

Pin pripojenie a popis:

Nesprávne pripojenie byť istí, že nájsť pin definície, najmä GND nesmie byť pripojený na napätie na ochranu pin, a RX a TX terminál nie je pripojený k VCC pin (skutočné meranie niektorých VCC pin napätie až 14V.) musia byť spálené kábel adaptéra čip, určité vedomie, neberte svoje vlastné malé dosky na experiment, alebo spáliť nie Sme zodpovední. Musí nájsť pin definície v najbližších.

Spôsob pripojenia: opakovanie Kefa potrebujete len tri riadky, sa vo všeobecnosti používa v RX TX GND tri signalizačné linky, VCC bez prístup. Vyššie 4,5 ihly priateľ nie je pripojený k VCC a BT ihly. Použitie RXD spojené s cieľovými rady TX fázy, TXD a cieľové rady RX, GND pripojený na UZEMNENIE, ak nie, vymeniť RX a TX.

Všetky moduly boli double test factory!

Domáce musíte vidieť:

Priateľov si kúpili tento rada elektronických základe. Aspoň uznať, RX TX GND VCC tieto veci, neviem, prosím, nekupujte si kúpiť, to nebude.

Opäť potvrdzujú, elektronické-založené nemusíte kupovať! ! Sme predali každý jeden modul po majiteľ osobne testované v dobrom stave pred problém zabezpečenia strane neporušené po kupujúci dostal tovar nie slepo až do okruhu najprv pochopiť jasne vedenie prevádzky, modul produkty, raz predala zľavu nemení, všetci účastníci sú si vedomí! ! !

Upozorňujeme, že nebudeme poskytovať aktualizácie tutoriál. USB TTL upgrade dosky a naučí ako elektroinštalácie.

Niektorí kupujúci nie sú opatrní spálil modul alebo nie, alebo nepodporuje aktualizáciu samotný stroj, povedzme, našich modul, kupujúci Obísť, ďakujem. Tento modul sa nedá vrátiť alebo vrátenie správanie.

Pripojenie:

RX TX;

TX RX;

Zem-zem (GND GND)

USB-to-serial rada funkcie:

Jednoduchý sériovej komunikácie.

2 router alebo ADSL inováciu firmvéru.

3 GPS sériovej komunikácie.

4 jednotka pevného disku inováciu firmvéru.

5 jednoduché použitie, RX k MCU TX; TX dostali MCU RX pripojený. Bez nutnosti použitia MAX232 konverzie.

6 súčastiach hyperterminál; populárne sériové debugging tools.

7 rôzne satelitné upgrade.

............... Univerzálna USB na serial rada

Modul použitie

1, nainštalujte ovládač,

2, reštartujte počítač,

3, modul zapojený do počítača USB portom, systém automaticky nainštaluje ovládač

4, TXD a RXD pripojený (ktorá je, s DuPont line konektor plug TXD RXD) modul spontánne prijatie,

5, otvorte [Sériové debugger]

XP systém inštalácie:

Po prvé, stiahnuť ovládače, Kliknite na ikonu, ak chcete spustiť inštaláciu, kliknite na tlačidlo Ďalej až do ukončenia.

Správne nainštalované; Správca Zariadenia - Port - pozri USB-to-Serial Comm Port (COM3 / COM port pripojený USB rozhranie sa bude zobrazovať rozdielne)

Dve malé platne do aktualizácie, systém automaticky načítať ovládač. Poznámka: DuPont line skratovať TXD a RXD, aby fungoval správne test modulu.

Zmeniť tieto, a stlačte príslušné výzvy, si môžete otestovať, či je modul normálne pracovať.

Poznámka: Ak chcete použiť túto položky:

Možno Budete musieť nainštalovať verziu 3.2.0.0, Prečítajte si tento článok :

  • Package: PONORTE
  • Strata Sily: ŠTANDARD
  • Druh: Regulátor Napätia
  • Napájacie Napätie: ŠTANDARD
  • Aplikácia: Elektrické Hračky
  • stav: Nové
  • Názov Značky: Megmoki
  • Prevádzková Teplota: ŠTANDARD
  • Číslo Modelu: PL2303HX USB Prenos