1X8 SC /UPC Fiber Optic FTTH Splitter FBT Optická Spojka 1:8 SC UPC Singlemode simplex PLC optický splitter

1X8 SC /UPC Fiber Optic FTTH Splitter FBT Optická Spojka 1:8 SC UPC Singlemode simplex PLC optický splitter

€13.15 €11.18
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: Vlákna, ftth, ftth nástroj, UPC, 120 mm kolieska, gpon prepínač, splitter 1x4 upc, šípka stojan, conector upc, čína mikrofón.

Tipy:Rôzne typy konektorov a dĺžka môže byť poskytovaná podľa rôznych potrieb zákazníkov, ako sú: SC / UPC, SCAPC, FC / APC, FC / UPC, LC / APC, LC / UPC, ST / APC, ST / UPC, atď. Stabilný a spoľahlivý výkon, jednoduchá a rýchla inštalácia. Vlastnosti *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť,Rovnomerne rozdelený svetelný zdroj, *Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé straty *Vysoká kanál počíta *Vynikajúca ekologickú Stabilitu a Široko Používané Aplikácie *FTTx Nasadenia(GPON/BPON/EPON) *Káblovej televízie (CATV) *Lokálne siete (LAN) *Skúšobné zariadenia

*Pasívnych optických sieťach(PON)

Špecifikácia:

Parametre

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

Operačný Vlnová dĺžka(nm)

1260-1650

Insertion Loss (dB)

Max(S/S)

7.4/7.2

10.7/10.5

13.7/13.5

16.9/16.5

21

Strata Jednotnosť (dB)

Max

0.6

0.8

1.2

1.7

2.5

Vrátenie a Strát (dB)

Min(S/S)

50/55

50/55

50/55

50/55

50

PDL (dB)

Max

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Urcenim (dB)

Min

55

55

55

55

55

Pigtail Dĺžka(m)

1.2(±0.1) alebo objednávateľa uvedenú

Vlákna Typu

SMF -28e alebo objednávateľa uvedenú

Závisieť od vlnovej dĺžky a Strát(dB)

1

1

1

1

1

Teplotná Stabilita

0.6

0.6

0.8

1

1

(-40~85 ℃)(dB)

Prevádzková Teplota( ℃)

-20~75

Skladovacia Teplota( ℃)

-40~85

Balenie Rozmery(L x W x H)(mm)

40x4x4

40x4x4

40x4x4

50x7x4

60x12x4

Tipy:Rôzne typy konektorov a dĺžka môže byť poskytovaná podľa rôznych potrieb zákazníkov, ako sú: SC / UPC, SCAPC, FC / APC, FC / UPC, LC / APC, LC / UPC, ST / APC, ST / UPC, atď. Stabilný a spoľahlivý výkon, jednoduchá a rýchla inštalácia. Vlastnosti *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť,Rovnomerne rozdelený svetelný zdroj, *Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé straty *Vysoká kanál počíta *Vynikajúca ekologickú Stabilitu a Široko Používané Aplikácie *FTTx Nasadenia(GPON/BPON/EPON) *Káblovej televízie (CATV) *Lokálne siete (LAN) *Skúšobné zariadenia *Pasívnych optických sieťach(PON)

  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Názov Značky: Joinwit
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Veľkosť: 20cm*20cm*20cm
  • Číslo Modelu: 1X8 SC UPC