2 ks Luxusné Čierne VIP Auto, SUV, Van Okno Opony UV Protislnečnú Clonu Auta U VMJ

2 ks Luxusné Čierne VIP Auto, SUV, Van Okno Opony UV Protislnečnú Clonu Auta U VMJ

€12.81 €7.68
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: auto strane opony, odkaz vip, list tieni, auto sunshad, luxusné záclony voile, roller záclony auto, kit vip, luxusné značky sukne, opona v aute, hotové závesy.

Materiál: ABS+polyester

farba:Čierna

Veľkosť: 60*54.5*52 cm

Zoznam produktov:

2 KS Zadné okno slnečník

manuálu:

1. Anti-UV: Inštalácia žalúzií, ktoré dokáže efektívne zabrániť škodlivé vonkajšie svetlo osvetlenie interiéru auta, na dlhú dobu a znížiť života, vnútorné plastové časti kože, atď.; to môže tiež zabrániť ultrafialové lúče z toho, ožiarených na ľudské telo, a je šetrné k životnému prostrediu a zdravé.

2. Ochrana osobných údajov: Krycie okna, veci vo vnútri sú väčšinou neviditeľné a úplne chrániť súkromné ochrany osobných údajov.

3. Izolácia: môže účinne udržiavať konštantnú teplotu vo vnútri auta, a teplota vo vnútri vozidla nesmie byť príliš vysoká, pretože na slnku čas je príliš dlhé.

4. Bezpečnosť: Držať koľajníc, nebude mať vplyv na zdvíhanie skla, a to je bezpečné.

5. Slnečník: slnečná ochrana proti slnku.

6. High-grade: Po inštalácii podľa farby interiéru auta, celkový vzhľad je porovnateľné s Európskymi a Americkými high-end modely, high-end fashion.

Inštalácia a bezpečnostné opatrenia:

1. Utrite okno, kde budete musieť držať koľajníc pred inštaláciou.

2. Odporúča sa použiť teplovzdušné dúchadlo vyhodiť vodiace koľajnice, aby lepidlo lepšie. Po inštalácii vodiace koľajnice, inštalácia automobilovej záclony po určitú dobu. Prosím, ohýbať diely dôkladne a nainštalujte si ich pozorne. Po inštalácii, odporúča sa, opraviť ich s lanami. Ok, počkajte, kým lepidlo je úplne pripojený, a potom prejdite na ďalší krok.

3. Venujte prosím pozornosť inštalácia záclon. Ak veľkosť nie je v poriadku, prosím, zmeňte vodiace koľajnice. Po vodiace koľajnice sú roztrhané off, tam je zostatková lepidlo. Odporúča sa odstrániť lepidlo s odstraňovač lepidla, a potom nahradiť nové vodiace koľajnice.

4. Nainštalovať podľa krokov od nadol, už nie, majte prosím na pamäti, ak chcete vložiť malé zástrčku, ktorá sa dodáva s produktom.

5. Prosím, venujte pozornosť polohe pred inštaláciou!

6. Predný rad záclony by nemali byť zahrnuté do spätného zrkadla, aby sa zabránilo nehodám.

7. Odporúča sa, ak chcete otvoriť okno pre inštaláciu počas inštalácie.

8. Prosím shake okenného skla pri inštalácii.

  • Materiál: ABS+polyester
  • Názov Značky: SPEORX RUIYYT
  • Číslo Modelu: EM04178
  • Zoznam Produktov: 2 KS Zadné okno slnečník
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

3

Waiting for a long time, hopes did not live up to.