2 KS,Vlastné Priemyselnej Ocele Kompresie Rozšírenie Dlhé Flexibilné Pružiny,1.2 mm Priemer Drôtu*(6-15) Sa Priemer*Dĺžka 1000mm

2 KS,Vlastné Priemyselnej Ocele Kompresie Rozšírenie Dlhé Flexibilné Pružiny,1.2 mm Priemer Drôtu*(6-15) Sa Priemer*Dĺžka 1000mm

€8.01 €6.49
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
 • Štítky: nohavičky mačiatko dievča, nabíjateľná zlatý, samsung shell srdca, pani prom šaty, peračník battary, plad pleatedd sukne, placket polo šortky, topánky spoločenských podujatí, topánky sociálne chlapec ba.

Veľkosti

1,2 mm, Priemer Drôtu x (6-15) Sa Priemer x1000mm Dĺžka

Aplikácia

Tieto vysoko kvalitné prospech kovové pružiny sú ideálne pre všetky príležitosti. Vyplniť každý s výrobkami, ktoré by ste radi prezentovali hostia. Avšak, ak chcete vykonať vlastnú pramene na svoju veľkosť, Prosím, láskavo dajte nám vedieť, množstvo, veľkosť a materiál potrebujete,pred mieste objednávky.Ponúkame presné ceny neskôr, keď sme získať viac informácií prameňov, ktoré potrebujete. Medzitým, môžeme slobodne dizajn pružín na svoju veľkosť, rovnako ako budete potrebovať, ak budete potrebovať pomoc.

Doprava

1.Pred podaním objednávky, potvrďte prosím cenu a ďalšie podrobnosti sa s nami. 2.Pri spracovaní objednávky, prosím, pozrite sa dodacia adresa, psč a tel. č. ect. 3.Zabezpečíme doručenie do 7 pracovných dní po obdržaní vašej platby. 4.Vo všeobecnosti, budeme loď vašej objednávky spolu DHL. Ale ak je to naliehavé, môžete platiť nejaké extra expedičný poplatok, vám zašleme prostredníctvom iných vyjadriť ako je uvedené nižšie.

Ostatné Obchodné Iterms

1.Budeme kontrolovať všetky výrobky, ktoré pred prepravou. 2.Akékoľvek vývozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. 3.Nie sme zodpovední za akékoľvek nehody, oneskorené alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby. 4.Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia. 5.Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. 6.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, poskytneme vám uspokojujúcu odpoveď!!! 7.Ak chcete miesto customed produktov, objednávok,len neváhajte a dajte nám vedieť,dáme vám konkurenčné ceny.

FAQ

Otázka:Ako môžem získať vzorky na kontrolu kvality?

Odpoveď: Po cena potvrdenie, môžete požadovať pri vzorkách, pozrite sa naše kvality. Ak ste práve potrebujete vzorku máme v našom sklade, poskytneme vám vzorky zadarmo, tak dlho, ako si dovoliť express freight.

Otázka:Ako dlho môžem očakávať, že si vlastnú vzorka?

Potom, čo ste platiť vzorky poplatok a pošlite nám potvrdil, súbory, a plesne je existujúci v našej továrni, vzorky bude pripravená na 10-15 pracovných dní; Ak formy nie je existujúce, musíme otvoriť nové formy, vzorky bude pripravený v 15-18 pracovných dní; vzorky budú odoslané prostredníctvom vyjadriť a prísť do 3-5 pracovných dní. Môžete použiť vlastné express číslo účtu alebo platbou vopred nás, ak nemáte účet.

Otázka: a Čo doba pre sériovú výrobu?

Odpoveď: Úprimne, to do značnej miery závisí od objemu objednávky a sezóna pri zadaní objednávky. Ako zvyčajne 5-10 pracovných dní bude ok. Ak ste veľmi naliehavé, sa budeme snažiť v našich silách, aby sa to.

 • Druh Materiálu: Z pružinovej ocele
 • Typ Zaťaženia: Rozšírenie
 • Von priemer: 6-15mm
 • Voľná Dĺžka: 1000mm
 • Materiál: OCELE
 • Názov Značky: co-práca
 • Priemer Drôtu: 1,2 mm
 • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
 • Číslo Modelu: Predĺženie pružiny
 • Vonkajší Priemer: 5mm
 • Použitie: Priemyselná
 • Štýl: CIEVKA