3 kusy 10cc NC-559 toku spájkovacia pasta flux + ihla

3 kusy 10cc NC-559 toku spájkovacia pasta flux + ihla

€6.56
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: čistý tok, amtech gél toku, flux minulosti, tavidlom nc559, vložiť toku 559, tacx, amtech vložiť nc 559, flux mazivo rma 223, flux plus, 559 nc.

vyrobené v Amerike! NC-559-ASM bezolovnaté Spájkovacie Pasty Toku 10cc funkcia: Značka: Amtech Toku Typ: NC-559-ASM Objem: 10cc Úlohu: údržba, PC BGA, elektronické zváranie, zváranie. Položky: 3ks * 559 flux 3 kusy * ihla Podrobnosti popis bezolovnaté spájkovacie pasty majú transparentné rezíduí a nízky spájky loptu rýchlosť, a majú vynikajúce zmáčanie schopnosť na PCB. Bezolovnaté spájkovacie pasty majú transparentné rezíduí a nízky spájky loptu rýchlosť, a majú vynikajúce zmáčanie schopnosť na PCB. Ázia-Pacifik série bezolovnaté a bezolovnaté spájkovacie pasty sú vyvinuté v súlade s IPC a JIS normy a sú plne RoHS. Naše spájkovacia pasta sa skladá z šetrné k životnému prostrediu toku a low-oxidácia sférické prášok s nepretržité opakovanie tlače čas, vysoká tlač jasnosť, vynikajúce solderability, a jasné a hladké letované spoje. Špeciálna formulácia dizajn poskytuje vynikajúcu rheology a vysoká viskozita uchovávania aj po dlhodobom otvoriť krát. Náš produkt je široký reflow proces okno je navrhnutý tak, aby minimalizoval viesť-na-viesť spájkovacie pasty. Naše spájkovacie pasty sú takmer transparentné a nežieravé, zabezpečiť vysokú povrchovú izolačný odpor a vysoký okruhu pin testovanie

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: NC-559-ASM

5

Excellent

1

The package did not arrive at the end I had to claim the full refund of the order payment. The seller did not reply my messages and alfina had to open a dispute on aliexpress.

5

bien reçu merci