Asta Black Ďatelina anime Maľovanie na stenu Umenie Rám Plátno pre Obývacia izba domov spálňa štúdia koľaji Rámové Drevené dekorácie výtlačkov

€5.46 €4.92
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: kovové maľby, anime, pre domáce, asta black ďatelina, rám obrazovky, krúžok superman, les tráva, akákoľvek, toxuma, black ďatelina, post black ďatelina.

Používame valcové kartónu, aby sa zabránilo produktov, ktoré sa pokrčené počas prepravy.Zábal s nimi zmršťovacie a bublina balenia.Samozrejme,budeme kontrolovať pri každom výrobku.

Tak,uisťujeme vás, z vášho nákupu.

Ďakujem.

  • Médium: Nepremokavé Atrament
  • Rám režim: Bez rámu
  • Štýl: Japonsko Štýl
  • Technics: Sprej Na Maľovanie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: HOSSSBROS
  • Materiál: Plátno
  • Predmety: Animácie
  • Druh: Plátno Potlače
  • Podpora Base: Plátno
  • Rám: No