Dávkovač 700ml Automatický Senzor Mydla Touchless na Stenu Čistiaci Krém Kuchyňa Dávkovače Mydla Čerpadlo pre Kuchyňa

Dávkovač 700ml Automatický Senzor Mydla Touchless na Stenu Čistiaci Krém Kuchyňa Dávkovače Mydla Čerpadlo pre Kuchyňa

€13.87 €6.52
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: automatické nespresso, automatu dávkovač na mydlo, nástroj stredoveké, olejové čerpadlo prenos, darček zlato, ruky mydlom, hand lotion, dávkovanie mydla, veľké mydlo čerpadlo dávkovač, lege dávkovač alkoholu.

700ml Automatický Senzor Mydla Touchless na Stenu Čistiaci Krém Dávkovač

Funkcie: Automatické indukčné: Vstavané infračervené inteligentný senzor, plne automatické a non-kontakt prevádzky, už obráťte sa, aby sa zabránilo sekundárne kríž infekcie Žiadny odpad: Drop 1 ml kvapaliny v čase, odstraňovanie odpadov a pultu zmätok Jednoduché a bezpečné: s montážne príslušenstvo, montáž na stenu, jednoduchá inštalácia. S LED indikátor, je výhodnejšie použiť v noci Maximálna kapacita: 700ml. Ideálne pre krémy, mydlá alebo dezinfekčné prostriedky, et Ideálne pre kúpeľne, kuchyne, škôlky, úrady, školy, nemocnice, letiská, hotely a reštaurácie

Špecifikácia: Názov Produktu: Indukčný Mydla Produktu materiál: ABS inžinierstva materiál Batérie parametre: 4 X AA (nie je súčasťou) Produktu kapacita: 700ML špecifikácie Produktu: 11.0 X 10 X 16,5 cm Čistá hmotnosť: 0.42 kg

Poznámka: 1. Neinštalujte dávkovač pod stôl menej ako 2 palce (5 cm) na výšku. 2. Senzor je umiestnený na dne rozprašovača. Rozsahu akcie pod snímača je 0-10 cm. 3. Tento dávkovač je pre vnútorné použitie. Priame slnečné svetlo alebo exponovaných miestach môže dôjsť k poškodeniu výrobku je infračervený senzor. 4. Keď senzor mydla je v pohotovostnom režime, ak je zistené, že LED indikátor bliká priebežne, nízke napätie displeji sa objaví indikátor a batéria musí byť vymenená. 5. Nepoužívajte alkohol, ani iné chemické tekutiny. 6. Tento mydlá nie je vodotesný.

Package Zahrnuté: 1 x montáž na Stenu Dávkovač na Mydlo 1 x anglický Manuál 1 x Montážne Príslušenstvo 1 x Balenie Box

  • Funkcia: Dávkovač Tekutého Mydla
  • Dávkovač Tekutého Mydla Typ: Automatický Dávkovač Na Mydlo
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Hlavný Materiál: ABS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 11
  • Druh: Tekuté Mydlo Automaty

5

The soap dispenser is as pictured and works to now very well. I did it for the kitchen ordered and find it a bit coarse. A smaller variant would me personally liked better. Otherwise but tip stop. The delivery lasted just 2 weeks.