Dieťa Shark Hlavu Ruky Bábkové Mäkké Deti Hračka Christmasf Darček Skvelé Dekorácie Rukavice

Dieťa Shark Hlavu Ruky Bábkové Mäkké Deti Hračka Christmasf Darček Skvelé Dekorácie Rukavice

€6.57 €6.04
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: bábkové, bábkové ventriloquist, bábkové žralok, žaba strane bábkové, dieťa shark pinkfong, pinkfong plyšové, jeffi, žralok mäkká hračka, jumpsuit žralok, krava prst bábkové.

Popis: Tento žralok hlavu ruky bábkové je bezpečné a netoxické, nosiť-odolná a trvanlivá pre rokoch používania. Cool vzhľad priťahuje deti " záujem. Hladký a mäkký materiál nebude bolieť ruky. Vaše deti budú mať skvelú zábavu pri hraní s týmto realistické ruku bábku.

Funkcie: Vyrobené Z Kvalitného PVC: Premium netoxický materiál, ktorý je bezpečná a ekologická. Realistickej a Cool: Tento list bábkové má realistický vzhľad dizajn s veľkým textúry, ostré zuby. Zaujímavé a ľahko pritiahnuť pozornosť detí. Hnuteľného Ústa: hračka shark ústam, môžu byť otvorené a uzavreté tak, aby sa deti môžu hrať úlohu pri ich nosiť ju na. Zábavne: žralok strane bábkové hračka je ideálna hračka pre deti, aby si interaktívne a edukačné hrať. Nádherný Darček Výberu: Tento žralok bábkové hračky je výnimočný darček pre deti. To môže byť použité v mnohých príležitostiach, ako sú spoločenské a rodinné zábavy.

Špecifikácia: Názov Položky: Shark Hlavu Ruku Bábku Materiál: PVC Farba: Ako Je Znázornené Na Obrázkoch Veľkosť: 16*13.5*8 cm/6.3*5.31*3.15 palec Hmotnosť: 120 g

Package Vrátane: 1 X Shark Hlavu Ruku Bábku

  • Pohlavie: Unisex
  • Bábky Typ: Ruku Bábku
  • Položka Druh: Bábky