Dievčatá Star Motýľ Prútik Cosplay TV Star Vs Silám Zla Star Motýľ Príslušenstvo Karneval Chirismas Nový Rok Party Dary

Dievčatá Star Motýľ Prútik Cosplay TV Star Vs Silám Zla Star Motýľ Príslušenstvo Karneval Chirismas Nový Rok Party Dary

€27.11 €22.50
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: starboy, hviezda prútik motýľ, svetelný prútik star motýľ, sukne star motýľ, hviezda vs sila zla, motýľ, hviezda, kpop rovnaké, zbraň dáždnik, hviezda vs zlo, hviezda proti silám zla cosplay.

Dievčatá Star Motýľ Prútik Cosplay TV Star Vs Silám Zla Star Motýľ Príslušenstvo

Popis: Zdroj: Star Vs Silám Zla Materiál: Polyuretánová Pena ( šetrné k Životnému prostrediu materiál ) Veľkosť: Cca 33 cm*25cm Váha:Cca 190 g Package zahrnuté: 1 *star motýľ palička

Podmienky Služby

DOPRAVA po celom SVETE TÝM, že Čína Príspevok Air Mail alebo ePacket.ak prekročiť 2 KG ,zašleme DHL ,Fedex,EMS,TNT.

My vám tovar poslať do 3-5 pracovných dní po úplnom zaplatení bola potvrdená. Ak platba nie je k dispozícii, vaša objednávka bude automaticky zatvorí.

Ruský zákazníkov, musí nám dať príjemcu, úplný názov.

Ak nemáte to v rámci dodacia lehota, kontaktujte nás prosím bez váhania. Budeme kontrolovať, je pre vás na pošte a zvyky. Pretože niekedy to bude zdržaná premávka alebo let zápchy. Prosím neotvárajte sporu k nám, budeme niesť zodpovednosť odoslať alebo náhradu za stratu položky.

Na ochranu vášho záujmu sa, prosím, informujte vášho lodné adresy opatrne pri objednávke. Sme nie je zodpovedná za položka straty spôsobené nesprávne alebo neznáme adresu.

Vezmite prosím na vedomie, že nie sme zodpovední za akékoľvek dovozné dane, ktoré môžu vzniknúť.

Vezmite prosím na vedomie, že poštovné a strát, aj keď sú pomerne zriedka, je súčasťou on-line obchodovanie, prosím, je pochopiteľné, keď sa niečo za niekoho kontroly ovplyvňuje čas doručenia (napr. prírodné katastrofy).

Prosím, starostlivo skontrolujte a nie podpísať zásielku, ak je rozdelené na príchodom.

Vrátenie/Return/Replace

Sme radi, že môžeme prijať vrátiť/vrátenie peňazí/výmenu do 7 dní po výrobok je prijaté podľa týchto podmienok. Alebo iný vrátenie tovaru/vrátenie peňazí/výmenu nemôže byť vydané.

Nie ste spokojní s produktom.

Produkt, ktorý ste dostali je chybný.

Dostali ste zlý výrobok.

Produkt nemal prísť po sľúbený čas.

Tento produkt nie je rovnaký ako je popísané vyššie.

Upozorňujeme, že zásielky budú náklady spoločne predpokladá, že na oboch stranách. Ale ak sa výrobok, ktorý je chybné alebo nepracuje správne, budeme znášať všetky zásielky náklady.

Prosím, kontaktujte nás pred odoslaním, sa vrátiť.

Spätná väzba

Zákaznícky servis je neoddeliteľnou súčasťou nášho podnikania, prosím, dajte nám 5 star pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby. Vďaka!

Ak budete potrebovať akékoľvek otázky alebo potrebujete akúkoľvek inú podporu, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívna spätná väzba. Budeme sa snažiť, aby vám pomohol.Ako vám veľmi pekne.

  • Pohlavie: Dievčatá
  • Položka Druh: Zbrane & Armor
  • Špeciálne Použitie: Kostýmy