Hot Predaj ! 2018 jar 250g Taiwan dongding Ženšen Oolong čaj

Hot Predaj ! 2018 jar 250g Taiwan dongding Ženšen Oolong čaj

€13.48 €6.74
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: ženšen oolong čaj, ženšen, listový čaj, čaj zásobník, oolong čaj, dirty sexy, carbon kolieska taiwan, rada čaj, puer čaj, Čierny Čaj.

100% Prírodné Zelené Potraviny

Žiadne Umelé Addictives alebo Chemické Prísady

Ženšen Oolong Čaj je vzácne prírodné zdravie nápoje . Má sladkú chuť, jedinečné , viesť osobu, na nekonečné aftertastes . Oolong Čaj lahodné chute , ktoré vyživujú účinnosti ženšen , často piť tento čaj môžete ochutnať vôňa čaju , ale aj na úlohu zdravia, dlhovekosti .

Produkt Vykazuje:

Zdravie Výhody: Voľné Hmotnosti, Zlepšenie Funkcie imunitného systému; Zníženie hladiny cukru v krvi

Tento Jin Xuan Mlieko Čaj je z vysokej hory Alishan v Taiwan. Druh zľahka oxidovaného Oolong dobre-známy pre jeho mliečnu arómou. To je druh čiastočne fermentovaný čaj,ktorý je vytvorený zo zelený čaj a čierny čaj. To musí byť uvarená vysoká teplota vody. Čaj farba ukazuje, svetlo žltá, a to chutí zrelé a sladké s prírodnými elegantná vôňa mlieka. Na prvom čas varenia, budete cítiť, teplá vôňa. Na druhý krát, mali by ste vôňa čaju vôňu. A tretíkrát, vôňa vydrží dlho.

Mlieko vôňa dodáva čaju vôňu.Ak máte chuť čaju trpezlivo a ticho, budete tiež cítiť svetlo orchidea vôňa.S stong mlieko vôňa, pachuť, ktorá zotrváva.Jin Xuan mliečny Oolong je najlepšej kvality v tchaj-wane čajov. A to je jeden z obľúbených top triedy čaj v Taiwan.

Oolong alebo Wu-dlho čaj je dobre vedieť, schudnúť, semi-kvasného procesu výsledok Oolong obsahuje špeciálne zlúčeniny, Výskumných pracovníkov na Suntory Výskumné Centrum v Osake, Japonsko zistili, že pitie wu long čaju 15 minút pred jedlom potraviny s vysokým obsahom sacharidov obmedzila stúpa v inzulínu, čím sa znižuje niektoré výkrm účinky príjmu sacharidov.

Štúdie ukazujú, že pitie Oolong počas alebo po high-cholesterolu jedlo bolo preukázané, že zníženie príjmu tukov v krvi