Hunthouse viesť hlavu Swimbaits mäkká návnada 3 palcový 3/8 oz pike rybárske lure ostriež lákať Pádlo Chvost Swimbait Tmavé Spáč leurre

Hunthouse viesť hlavu Swimbaits mäkká návnada 3 palcový 3/8 oz pike rybárske lure ostriež lákať Pádlo Chvost Swimbait Tmavé Spáč leurre

€4.09 €2.46
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: hunt dom lure, swimbait, akvárium krevety, financie rybársky výstroj, bass spinnerbait, šťuka rybárske španielsko, Fox Chvost, spájané šťuka lure, ostriež láka veľké, ryby lure.

Oznámenie

Ďakujeme vám za vašu podporu po celú dobu. Z dôvodu sviatku Jari a vírus epidémia, sme nie je dodávaný každý balíky. Sme hlboko ospravedlňujem sa za to. Teraz máme hotové dovolenku a začať pracovať, budeme sa snažiť posielať balíky ako rýchlo, ako je to možné.

Navyše, všetci ľudia v našej krajine a vláda sa aktívne bojovať proti vírusu. Vírus bol dobre riadené a zdravie ľudí bolo dobre chránené. Zároveň sme sa striktne dezinfikovať všetky exportné balíky. Ako KTO povedal, že balíky z Číny sú bezpečné a bez vírusov.

Prosím, verte nám, myslíte, že Hunthouse, myslíte, že Čína!

Vďaka

Moore z Hunthouse

Výrobky názov: Megabass Tmavé Spáč

Hmotnosť: 1/2 oz (14.5 g)

dĺžka: 3'(7,5 cm)

Vyvinutý na cieľovej ryby drží pevne na dne štruktúry, Megabass Tmavé Spáč ponúka ohromujúci realizmus a lákavé akcie. Vybavené nízke ťažisko, hmotnosť, ktorá umožňuje dodať nenápadní, realistický prezentácie, ako dno skákacie swimbait, ponúka mäkké plutvy materiál, ktorý je vyrobený výhradne okolo hornej háčika a okamžite zrúti, keď sa ryby štrajku zabezpečiť pevný háčik sady. Fin strážené hák umožňuje aj Tmavé Spáč preniknúť cez gnarly kryt a odvádzať potenciál zachytáva.

Vyrobené z ultra tvrdý ešte mäkké plasty, ktoré dáva schopnosť vydržať obrovské množstvo zneužitia, jeho ohybný pádlo chvost poskytuje veľmi prirodzený kope akcie, ako je to dobre aj na pomalé plazenie vybrať rýchlosť - ako sa to pohybuje v a z ťažkých kryt na navodenie štrajku z najviac opatrný rýb. K dispozícii v one-z-za-druhu airbrushed paintjobs, na Megabass Tmavé Spáč je určite swimbait, ktoré by mali byť v každom rybárov " arzenál.

  • Poloha: prúd
  • Číslo Modelu: megabass
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: hunt dom
  • Dĺžka: 7.5cm
  • Hmotnosť: 14g(1/2oz)
  • Názov: tmavé spáč
  • Druh: megabass
  • Kategória: LURE

5

Very well delivered quickly. .. To see in real condition

5

Leurre de bonne qualité, rien à envier au Megabass Livraison rapide. Vendeur à recommander.

5

Quickly and efficiently. Recommend salesman. Welcome also the biggest Polish group dedicated wędkarstwu from AliExpress

5

very good lure

5

Top, compliant product, very well realized. He's gonna be terrible at the bar in the Mediterranean.