Mäkký Pocit Vlasy 1/3/4Pcs Ombre Brazílsky Telo Vlna Zväzky 1B/Burgundsko Ombre Hair Zväzky Väzbe 99J Červená Remy Ľudské Vlasy Rozšírenie

Mäkký Pocit Vlasy 1/3/4Pcs Ombre Brazílsky Telo Vlna Zväzky 1B/Burgundsko Ombre Hair Zväzky Väzbe 99J Červená Remy Ľudské Vlasy Rozšírenie

€49.90 €24.95
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
 • Štítky: mstoxic waterwave zväzky, ac haier, fumi vlasy, dvojité vypracovaný vlasy útku, kambodžský vlasy väzba, kôň indickej, brazílsky voľné vlny, 50-palcov zväzky rovné, brazílsky telo vlna vody zväzky, 35 palcový vlasy.

O NÁS

Mäkký Pocit Vlasy sa narodila v roku 2000. Máme viac ako 18 rokov skúseností profesionálny dizajn, výrobu, riadenia a predaj systému. Naším cieľom je, aby každý náš zákazník nájsť ich mimoriadnu krásu s nami.

NAJLEPŠIE VLASY MATERIÁLOV

Naše vlasy sú získavané priamo z Brazílskeho, Peruánsky, Malajzie miestnych dodávateľov, atď. Len najzdravší ľudské vlasy, vybrané. Kožičky, podržte a v rovnakom smere.

CERTIFIKÁT

RÝCHLE DODANIE

Zvyčajne objednávky bude dodaný von do 24 hodín v pracovné dni po zaplatení dostane overené.

STARAŤ-FREE SLUŽBY

Spokojný: Ak ste spokojný s našim výrobkom, komunikácie a zásielky, prosím, nechajte nás všetkých 5 hviezdičiek spätnú väzbu a zdieľať krásny obraz, vaša podpora bude inšpirovať k nám robiť lepšie. Nie je Spokojný: Ak nie ste spokojní s našimi produkt alebo službu, kontaktujte nás na adrese raz miesto opustiť zlé spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám to najlepšie riešenie, aby ste sa spokojní. Vrátenie tovaru: Ak sa vám nepáči, vlasy, prosím, udržiavať ju v dobrom stave, akceptujeme ľahko vrátiť do 7 dní.

1. Koľko zväzkov dosť ?

Každý zväzok naše vlasy sú 100 gram. Zvyčajne 3 zväzky môžete urobiť plnú hlavu, ak chcete viac ako 20 palcov, 4 zväzky, bude lepšie.

2. Môžem farbivá či bielidlá vlasy ?

Áno, sme predávať len najlepšie 100% ľudské vlasy, tak to môže byť farbené alebo bielené. Láskavo pripomenúť : prosím, skúste kúsok pred farbenie celých vlasov, a co-umývanie vlasov kondicionér po farbivá či bielidlá.

3. Ako sa vyhnúť spleti ?

Mali by ste si umyť vlasy so jemný šampón a hydratujú kondicionér týždenne, potom nechať vlasy voľne vyschnúť, nepoužívajte sušič na vlasy.

Tiež si môžete urobiť sprej s zmiešanej vody a kondicionér (pomer 2:1), sprej to urobiť, hydratačné každodenné, viac na vlasy končí. Je to zvlášť dobré pre kučeravé vlasy.

4. Ako sa vyhnúť zhadzovať ?

Naše vlasy sú ručne vyrobené, prosím, beh na vlasy so širokými zubami špirála pre rovné, telo vlna, voľné vlny vlasy. Pre kučeravé vlasy, nepoužívajte žiadne hrebeňom, prosím, použite ruku chytiť vaše vlasy jemne.

Dôrazne odporúčame, aby ste tesnenie na útek, keď sa dostanete na vlasy. Keď robotníci šiť príčesky do zväzok, môže byť niekoľko krátkych kusov, ktoré nie sú pripojené na útek, že to nie je zvliekanie. Na wefts sú dvojlôžkové stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, prosím, tesnenie okraje wefts, aby sa zabránilo uvoľňovaniu.

5. Môžem restyle vlasy ?

Samozrejme, najlepšie 100% ľudských vlasov môže byť inovovaný, ako chcete. Teplo nemajú presiahnuť 150℃(300℉). A prosím, hydratačné vaše vlasy v čase.

6. Ako merať vlasy ?

Všetky vlasy by mali byť merané po natiahnuté.

 • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=10%
 • Môže Byť Permed: Áno
 • Ľudské Vlasy Typ: Brazílsky Vlasy
 • Materiál Triedy: Remy Vlasy
 • Položiek v jednom Balení: 1/3/4 Zväzky K Dispozícii
 • Materiál: Ľudské Vlasy
 • Chemické Spracovanie: Permed
 • Textúra: Telo Vlna
 • Vhodné Umiera Farby: #27
 • Predlžovanie Vlasov Typ: Tkanie
 • Názov Značky: Mäkký Pocit Vlasy
 • Vlasy Útku: Stroj Dvojitý Útok

4

même couleur jolie matière mes pas assez épais pour moi le bas es ci fin

5

I ordered on the 18th of September I've got it on the 22nd of September I feel like I got it really fast I will order with this store again I love my purchase thank you so much I'm very pleased very happy very satisfied I do feel like I got my money's worth!!!! ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐