NOVÝ ŠTÝL SJ300 Sklzu Roll Stroj 320 mm Manuálne Pevné Plechu Bender 20 Rozchod Kapacity s dopravou zadarmo

NOVÝ ŠTÝL SJ300 Sklzu Roll Stroj 320 mm Manuálne Pevné Plechu Bender 20 Rozchod Kapacity s dopravou zadarmo

€110.94 €99.85
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
 • Štítky: ohybu pre potrubia, fólie z nehrdzavejúcej ocele list, roll slip, medveď plastové, primárne chumáčovanie podklad, moss gumy, žehlička patch bender, domácnosti sústruh, sieťotlač stierkou, brat.

Popis Produktu

SJ 300 Sklzu Roll Stroj

Proklouznout Roll pripojí ľahko robustný lavičke, poskytujú pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo tvárnenie plechu. Roller funkcie nastaviteľné pánty, ktoré umožňuje obsluhe nastaviť riadkovanie vzdialenosť medzi valčeky na ovládanie okruhu končí a prispôsobiť pre rôzne hrúbky v plechu.

Odolné & Robustné Jednoduché Ručné Ovládanie Dva Snímateľné Valčeky Nastaviteľné Koľajových Polomer

Špecifikácie Max Hrúbka: Plechu 2,5 mm; Nerezový Kov 2.0 mm Max Oceľ, Priemer Drôtu: 6 mm Max. Šírka: 320 mm Valec Priemer: 30 mm

Obsah balenia 1 x SJ 300 Sklzu Navi Stroj 1 x Rukavice 1 x Železa List Kľúčové Vlastnosti

Odolné A Robustné

Valčeky vyrobené z presnosť zem ocele Sklzu Roll pripojí ľahko robustný lavičke, poskytujú pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo tvorí váš plechu. To je ručné a používané na tvárnenie kovov na plech až 320 mm v širokom x 2,5 mm hrubé.

Jednoduché Ručné Ovládanie

Veľká rukoväť kľučky a kalená, heavy-duty ozubenia vám mechanické výhodu roll oceľový až 20 rozchod. Pripojí ľahko na lavičke.

Dva Snímateľné Valčeky

Horné osi naše sklzu roll stroj možno ľahko vytiahnuť von, aby sa spracúvajú dielu. Dva snímateľné valčeky s drôtom drážky. 3 vodiče-drážky (5/32 v., 15/64 v. a 5/16 v. ) Minimálne Roll Priemer: 1,5 v.

Nastaviteľné Koľajových Polomer

Roller funkcie nastaviteľné pánty, ktoré umožňuje obsluhe nastaviť riadkovanie vzdialenosť medzi valčeky na ovládanie okruhu končí a prispôsobiť pre rôzne hrúbky v plechu. Presné nastavenie skrutky na hornej a dolnej prednej rožky.

Max. Šírka: 320 mm

Na 320 mm Sklzu Roll môžete vytvoriť stálu polomer zákruty v plechu až 20 rozchod. 320 mm Sklzu roll stroj je super voľba pre plechu navi tvorí až 320 mm.

Široké Uplatnenie

Proklouznout úloha má tri špeciálne umiestnené kovové valčeky, aby sa ohýba, kužele a valce z plechu. Naše sklzu roll stroj nie len valcoch, ale môže tiež kužeľ materiálov. Forma bender je užitočný nástroj, stlačte ohýbanie okrasné železa, mierne oceľ, hliník a iné kovy.

 • Kovové Plechové Max Hrúbka: 2,5 mm
 • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
 • Roller priemer:
 • Číslo Modelu: WQJ300SDGBWQJ0001V0
 • Druh: Iné
 • Nerezová Oceľ Kovové Max Hrúbka: 2.0 mm
 • Použitie: Domov urob si sám
 • Max Priemer Drôtu Oceľ: 6 mm
 • Max Šírka:
 • Model: SJ 300

1

no recibi mi pedido