Nový Domov Dekor Diamond Výšivky Lions Námestie Diamond Maľovanie Diamond Mozaiky Náboženstvo Obrázky Kamienkami Cross Stitch

Nový Domov Dekor Diamond Výšivky Lions Námestie Diamond Maľovanie Diamond Mozaiky Náboženstvo Obrázky Kamienkami Cross Stitch

€3.85 €2.62
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
 • Štítky: pravoslávna ikona, cross stitch ikonu, mozaika náboženstvo, diamant farby, ikona, diamond náboženstvo, diamond mozaiky farba, výšivky náboženstvo, cross stitch náboženstvo, 5d diamond náboženstvo.

tvar: Rozmerov

Použitie: Domáce Náradie / Výzdoba Štandardný Typ

Vložením Plocha: Partail

Mozaika Materiál: Magic cube Kolo Diamond

Diamond Tvar: Okrúhly

Plátno Metóda Balenia: Zatočený

farba: ako na obrázku

veľkosť: 30 * 40 cm

Použitie: Domáce Náradie / Dekorácie

Nastaviť Typ: Domáce Dekorácie

package:. 100% presné maľba na papier, lepidlo, malé dosky.

Množstvo: Jeden kus

Položky zahrnuté:

1. Dosť živice diamanty.

2. A4 Model HD kresby (vrátane výkresov, farieb, tabuľka)

3. Používa sa na klip zbraň vŕtať pinzety, plastové tácky.

Zásielky:

Keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Vo všeobecnosti,budeme posielať položky, akonáhle je to možné, akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky,broderage poplatkov,cla,a es pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Nie sme zodpovední za žiadne alebo importovať .

Prepravné náklady neobsahuje žiadne import es,a kupujúci sú zodpovední za to . Chápem, že sa obávajú, prípadné dodatočné náklady pre položky.Na základe skúseností z minulosti.

FAQ:

1.Je tam nejaký sledovacie Číslo pre svoj položky?

Áno, sme loď, na každej objednávke ich Sledovacie Číslo, a môžete si prezrieť zásielku staus na príslušné webové stránky.

2. Je produkt, rovnako ako fotografie?

Áno, všetky fotky sú reálne. Vzali sme tieto fotografie sami.

3. Akú veľkosť sa zmestí mňa?

Odporúčame vám pozrieť sa na naše veľkosť návrh graf nižšie a náš produkt veľkosť grafu, ak ste normálny obrázok. ak máte špeciálne obrázok, prosím, kontaktujte nás ( povedzte nám vašu výšku a váhu, prsia, pás, hip veľkosť ).

4.

Áno, zvyčajne sme si .

5. Som predajca,chcel by som si kúpiť mnohé kúsky položka, čo je veľkoobchodné ceny?

Ahoj,vďaka za váš dotaz, ak by ste si chceli kúpiť veľké množstvo, prosím pošlite nám e-mail, dáme vám najlepšiu cenu, vďaka!

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti.kupujúci bude zodpovedný za poškodenie alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

 • Materiál: Živica
 • Vzor Typ: PORTRÉT
 • Rám: No
 • Vložením Oblasti: Čiastočné
 • Štýl: Klasické
 • Počet Farieb: 1-30
 • Plátno Metóda Balenia: no
 • Formulár: Trojrozmerný
 • Diamond Tvar: KOLO
 • Vonkajšie Balenie: PAPIEROVÁ TAŠKA
 • Použitie: Obrazy