Pôvodné ZCC RT22.01N-N55P RT22.01N-N60P YBG201 22IR CNC Vnútorný Závit Karbidu Vložiť Spracovanie Ocele, Nehrdzavejúcej Ocele Sústruh

Pôvodné ZCC RT22.01N-N55P RT22.01N-N60P YBG201 22IR CNC Vnútorný Závit Karbidu Vložiť Spracovanie Ocele, Nehrdzavejúcej Ocele Sústruh

€44.28 €42.07
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: ego sústružnícke nástroje, sústružnícke nástroje stroj, sony ericsson w950i, sústružnícke nástroje dosky, sony ericsson t10, zcc ct, batériu do telefónu sony ericsson, sony ericsson 100, kovov, sústružnícke nástroje, sústružnícke nástroje mvvnn.

Spracovanie výkonu a použitia diamond značky CNC ostrie potiahnuté karbidu triedy

Diamond značky vyrobené Zhuzhou Diamantový rezný Nástroj Co., Ltd.:

YBC151, YBC251, YBC152, YBC252, YBM151, YBM251, YBG201, YBD151, YBD252, YD101, YD201, YBC301, YBD152, YBM351, YBG102, YBG202, YBG302, YBG205, YBD102, YBG212 a iné série karbidu CNC rezanie vložky, prijatých Zahraničných rozšírené vybavenie a technológie, s vysokou spracovanie presnosť, dobrú húževnatosť, vysoká červená tvrdosť, dobrá odolnosť proti opotrebeniu, silný vplyv odolnosť, vysoká odolnosť voči horúcej trhliny a deformácie odpor, široké použitie, vysoké rezné účinnosť a dlhú životnosť. dlho. Je ideálny pre chladené liatiny, loptu frézované liatiny, zliatiny z konštrukčnej ocele, legovanej nástrojovej ocele, vysoká mangánovej ocele, nehrdzavejúcej ocele, kalenej ocele a neželezných kovov dokončovacie práce.

Výhody potiahnuté karbidu stupňoch:

1. Povrch zlata žltý Cínu má vplyv na zníženie trenia a poskytovanie nosenie uznanie

2. Špeciálna štruktúra Al2O3 vklad vrstva má najlepšiu tepelnú bariéru výkon, ktorý zaručuje plastickej deformácie odolnosť čepele základňa počas vysokorýchlostných suché rezanie.

3, TiCN vrstva má anti-abrazívne opotrebenie výkon, tak, že nôž bok odolnosť proti opotrebeniu je najsilnejší.

4. Gradient spekanie technológie prijatý s cieľom zlepšiť odolnosť voči nárazom a opotrebeniu, odolnosť reznú hranu, čím zlepšuje odolnosť špici.

5. Karbidu so špeciálnymi kryštálová štruktúra zlepšuje červená tvrdosť čepele base a zvyšuje vysoká teplotná odolnosť čepele.

Vlastnosti a využitie spoločných potiahnuté tried

Hlavné triedy a aplikácie sústruženie násady, potiahnuté karbidu (KVCH, PVD)

YBM151 ----Špeciálna štruktúra štruktúra matice v kombinácii s TiCN, tenké, Al2O3, Cín povlak, má dobrú odolnosť proti difúzii a odolnosť voči plastickej deformácie, a má dobrú odolnosť proti nárazu, vhodné pre nehrdzavejúcej ocele, vyhotovenie a semi-dokončovacie A nadávania.

YBM251 ----Húževnatosť a pevnosť matice v kombinácii s TiCN, tenké, Al2O3, Cín povrchom, vhodný pre semi-dokončovacie a nadávania z nerezovej ocele.

YBD151 ----Výborná kombinácia vysokej odolnosti proti opotrebeniu matice a MT-Ti (CN), hrubé Al2O3, Cín povrchom, vhodný pre konečnú úpravu a semi-konečná úprava železných materiálov.

YBC151 ----Vysoko oteruvzdorné matice v kombinácii s MT-TiCN, hrubé Al2O3, Cín povlak; vhodné pre ocele dokončovacie práce.

YBC251 ----Výborná kombinácia húževnatosť matice s dobrou okraji bezpečnosti a MTTiCN, hrubé Al2O3, Cín povlak; vhodné pre semi-konečnú úpravu ocele.

YBC351 ----Vysokú pevnosť a plastickej deformácie odolný matice a ncTiAIN

Kombinácia hrubé Al2O3 a Cínu, nátery; dobrú húževnatosť a plastickej deformácie odolnosť, vhodné na hrubé opracovanie ocele.

YBG102 ----ncTiAIN poťah v kombinácii s jemných častíc matice je vhodný pre ľahké a stredné zaťaženie mletie rôznych materiálov (vhodný najmä pre liatina), jemné a semi-dokončovacie sústruženie z superzliatiny.

YBG202 ----ncTiAIN náter v kombinácii s tvrdý matice ultra-jemné častice, vhodné pre ľahké a stredne povinnosť mletie rôznych spracovaných materiálov, jemné a semi-dokončovacie sústruženie diery-hotové nerezovej ocele a drsné obracia na vysokej teploty zliatiny.

YBG302 ----ncTiAIN poťah v kombinácii s tvárna spekané karbidy substrát, vhodné pre stredne povinnosť rezanie, otvor spracovanie, rezanie, drážkovanie rôznych materiálov, a semi-dokončovacie a drsné sústruženie z nehrdzavejúcej ocele, dosiahnutie bezpečnosti. Kombinácia s odolnosť proti opotrebeniu.

Black diamond čepeľ spracovanie ocele triedy

YBC152 ----Hrubé TiCN a hrubé Al2O3 nátery majú lepšiu odolnosť proti opotrebeniu a lepšiu odolnosť proti opotrebeniu. Sú ideálne pre vysokorýchlostné rezanie ocele konečná semi-dokončovacie práce. Rezná rýchlosť môže byť zvýšená o viac ako 25%; v rovnakom rýchlosť rezania, nástroj život môže byť zvýšená na viac než 30%.

YBC252- ---Pomocou hrubé TiCN a hrubé Al2O3 povlak, má silnú odolnosť voči plastickej deformácie a okraj pevnosť, a je všeobecné voľbou pre ocele z konečná nadávania.

Má stabilný výkon pod vysoká rýchlosť odstraňovania rezných parametrov alebo podľa tvrdé pracovné podmienky, a môže dosiahnuť viac zelene a suché rezanie. Za rovnakých rezné podmienky, kosenie môže byť rýchlosť sa zvýšila o viac ako 25%; vysoká teplota, výkon a dobrá odolnosť proti nárazu na rovnakú rýchlosť rezania môže spĺňajú požiadavky na vysokú rýchlosť a vysoká rýchlosť podávania z liatiny, zatiaľ čo zlepšenie odolnosti proti opotrebeniu kotúča. .

2. Vzhľad svetlé all-black produkt je ľahko identifikovať.

  • Materiál: Tvrdej Zliatiny
  • Názov Značky: ZA
  • Povlak: Povlak
  • Číslo Modelu: RT22.01N-N55P YBG201 RT22.01N-N60P YBG201
  • Tvrdosť: HRC
  • Použitie: Vlákno Otáčania Nástroja