Parfum pdparis la vie est belle, pre ženy, originál kvalita, vysoká odolnosť

Parfum pdparis la vie est belle, pre ženy, originál kvalita, vysoká odolnosť

€6.40
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: perfum, vôňa pre ženy, parfum, perfum ženy, perfum tester, parfum lady, vôňa ženy, perfum nastaviť, muži perfum, perfum žena.

To je vzrušujúce, elegantné a kompletné život parfumované vody, ktorá má čarovnú moc. Jeho koncepcia bola postavená na jednoduchý, napriek tomu, ktorým idea krásy, slobody a šťastia, pád všetky tvrdý rámy a dohovorov, ktoré ukladajú na svete. Majiteľ vôňa môže byť inšpirovaný prirodzené a obvyklé, nájsť radosť a zmysel v malých vecí.

Začiatok luxusné parfémy zloženie upokojuje jemné tóny hrušky a odtiene čiernej ríbezle. Potom pridať srdce poznámky, ktoré dominujú Iris s romantického Jazmínu a pomarančových kvetov vytvárajú vzrušujúci pocit tepla. V oblaku, ktorý ū nehy, pripojený pačuli so fazuľa z Tonka, pralinky s príchuťou vanilky.

Aróma viac ako 24 hodín Pre tých, ktorí radi Lancome La Vie est Belle L'Eclat

Chuť typ: sladké, ovocné, kvetinové

Klasifikácia: Elite

Počiatočné poznámka: Hruška, čierne ríbezle

Srdce poznámka: oranžová farba, Jazmín, Iris

Záverečná poznámka: fazuľa Tonka, vanilka, pačuli, pralinky

  • Názov Značky: PdParis
  • Vôňa: kvet, ovocie
  • Pôvod: FR(Pôvodu)
  • Položka Druh: parfum

5

Just incredible! Delivery to Moscow is less than a week by courier service straight to the doors. Came perfume in carton box with foam board and certificate of compliance. The aroma corresponds to the description, lasts a long time, opens slowly. I'm delighted, Lia is buying for the first time on the description. I want to take a winter fragrance and men's. Quality pleased. Perfume in a glass bottle, look worthy and for a gift.

5

Good perfume at a budget price. The aroma is sweet, pleasant, warm. Ideal for autumn and winter. The resistance of the perfume is good, on the body is felt during the day, and on clothes a few days. It doesn't smell like alcohol. I was pleased with the purchase. Special thanks to the seller, asked to put me samples, he put me two full-size in plastic vials. Delivery took 5 days. I recommend to buy.