Spot DIY Halloween Cítil Tekvica Čarodejnice Home Party Dekorácie Cítil Ozdoby Stene Visí Plavidlá Deti na Halloween Party Dodávky

Spot DIY Halloween Cítil Tekvica Čarodejnice Home Party Dekorácie Cítil Ozdoby Stene Visí Plavidlá Deti na Halloween Party Dodávky

€10.40 €8.32
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: kotol čarodejnice, handričkou čarodejnice, dekor čarodejnice, šaty čarodejnice, klobúk čarodejnice, costume čarodejnice, tarot, halloween čarodejnice, tričko čarodejnice, šperky čarodejnice.

Odrážky:

1、Bez Škodlivých Pachov: Halloween cítil tekvica neprinesie zlé alebo škodlivé pachov na deti, tak, že deti môžu stick dekorácie na čarodejnice všade.

2、Lásky a Radosti Ducha: deti i dospelých nájdete to zaujímavé dekorácie. Jednoduché dekorácie nám pripomína ducha svätého, ktorý je láska a radosť, keď sme sa s našimi príbuznými.

3、Vhodných Príležitostiach: cítil Halloween čarodejnice môžu byť umiestnené na steny, okná, dvere alebo všade tam, kde si myslíte, že potrebujete dovolenku.

4、Sklopiť a Použiť: dekorácie môžu byť znovu použité. To môže byť zložené a uložené na použitie v ďalšej dovolenky.

5、Široké Použitie: Táto aktivita je veľmi vhodná pre cvičí ručné použitie, slovnú zásobu, ruka-oko koordináciu, zručnosť a farbu uznanie. Bude to ideálny darček pre vaše Halloween dieťa.

Špecifikácia:

Materiál: netkanej textílie

Váha: cca 250g

Veľkosť: o 95x55cm/37.40*21.65 v (ručné meranie umožňuje 2cm tolerancia vo veľkosti)

Balenie Zoznam:

1*Halloween Cítil Tekvicové