Suterén Vody Detektor Úniku Alarm, povodne Snímač pre Úniku Vody Detekcie, 110DB, Bezdrôtové, Nepremokavé a batériový,

Suterén Vody Detektor Úniku Alarm, povodne Snímač pre Úniku Vody Detekcie, 110DB, Bezdrôtové, Nepremokavé a batériový,

€8.00 €7.12
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: senzor wifi, rastlina senzor, pohyb alarm, senzor, únik vody snímač, bottl vody, extra senzor vody, neo z vlny, etiger úniku senzor, detektor úniku tester, profesionálne únik vody.

Pri úniku alebo vody potopy je zistené, 24/7 365-dňový automatické úniku alarmu, a nízke náklady, jednoduché a efektívne vybavenie zabraňuje majetku dae, peniaze straty, a zdravotné riziká.

Plne automatická prevádzka, č elektroinštalácie nevyžaduje; napájaný z batérií (bez batérie)

Vysoká citlivosť: Tam sú dva dotyky Stlačte vody na dne, alarm budú okamžite zvuk budíka, až 110 decibelov, celý dom počuť 110 decibelov, a blesk bliká súčasne.

V úniku vody, automatický zvuk a svetla, alarm kapacita je veľký, a žiadosť je pohodlné a efektívne. To je nový druh výrobku s vysoký výkon, nízka cena, malé rozmery a dobré uplatnenie. To je široko používaný v kotly, stropy, pivnice, kúpeľne, v blízkosti vodnej veže, kotly, parné generátory, práčky, atď.

Odnímateľný dizajn, pohodlné a praktické: má nepremokavé funkciu. Ak hladina vody je vyššia ako detektor, bude automaticky visieť vo vode. Plne vodotesné prevedenie, zapečatené, a naplnil vnútri

veľkosť:8.8*8.8*5.5 CM

farba:šedá

Materiál:ABS

Obsah Balenia:

1 * únik vody alarm detektor

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

5

works very well good product

5

Ok!