USB 3.0 Micro-B Pre USB 3.0 Typ-A Samec Hore/Dole Uhol 3.0 Údajov Sync & Charge Kábel usb Micro-B USB 3.0 Konektor adaptéra FPC FPV Ploché

USB 3.0 Micro-B Pre USB 3.0 Typ-A Samec Hore/Dole Uhol 3.0 Údajov Sync & Charge Kábel usb Micro-B USB 3.0 Konektor adaptéra FPC FPV Ploché

€4.11 €3.90
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
 • Štítky: na usb3, šošovky fpv hdmi, ataudio reproduktorový kábel banánových, usb typu c flexibilný mikrofón, reproduktor, fpc xiao, micro usb ploché slim, fpv obrazovke, hdmi pin, 7n monokryštálov medi.

PDO-Link USB 3.0 typ A-Micro B Plochý Kábel

Názov značky: PDO-LINK

Názov produktu: USB 3.0 plochý Kábel

Model výrobku: UST série

Prenosová rýchlosť: podpora väčšiu šírku pásma až do 5Gbps

Súčasná kapacita: 3A (Dĺžka do 50 cm podporuje 3A, do 2m podporuje 1,5 A)

Drôt dĺžka: 3 ~ 300 cm, dĺžka môže byť prispôsobené na mieru

Aplikácie: GPS navigátor, ROCK Pi 4 raspberry Pi microcontroller vývoj doska, vstavaný USB zariadenie rozšírenie prepínač použitie, vhodné pre striedavý vedúci, riadiaci motore hlavu, malé s hlavou, SLR ručné hlavu USB napájanie a prenos AV a tak ďalej

PDO USB série Časť-Číslo Popis:

Dĺžka kábla Popis:

Dĺžka drôtu vzťahuje na časť viditeľného drôtu. Neobsahuje PCB a konektora. Pre drôt dĺžky, kontaktujte, prosím, 5cm čierna šípka na obrázku nižšie.

Produkt výhody:

Materiál výhody: používať nemecký patentovaný dovezené drôtu, používanie vysoko kvalitné pozlátené konektory, vysoká frekvencia podpora HDMI 2.0 stabilný prenos dát. PCB používa high-kvalitné nízkym odporom vysoko-kvalitných materiálov, PCB spracovania presnosť, PCB používa vysoko TG plech, meď, hrúbka je pribrala na 1oz; konektora pozlátený vodivé výkon, môže znížiť čierna obrazovka modrej obrazovke úvodná spôsobené zvýšenou oxidáciou hrdze odpor Kvet obrazovke problém.

Dizajn výhody: diferenciálny signál bez prostredníctvom dizajn, no CAF micro skrat jav, vysoká rýchlosť signálu prenos dát bez parazitné kapacity a parazitárnych indukčnosti útlm signálu rušenie problém, napájací obvod rozšírené zapojenie dizajn, PCB dosky miniaturizáciu dizajn, môžete znížiť mechanizmus rušenie , č karty hardvéru, inštalácie produktu je jednoduché.

Výroba výhody: Naša továreň priamy predaj produktov na mieru výroba, zváranie v kovov zváranie bod počas výroby. A dať na teplo-shrinkable trubice ochrany, produkt je pevné a spoľahlivé, bude tam byť žiadny problém odpojenia a odpojenie. Produkt funguje dobre, stabilný a spoľahlivý.

Q&A:

Je tam nejaký EMI tienením na Kábel?

Rozširovacie zariadenie využíva najnovšie materiály pre EMI tienením s piatimi jediným ploché káble dizajn. Táto technika umožňuje každý kábel, aby sa plne vzťahuje elektromagnetické rušenie, tienenie s vykonávaním polyméru na ochranu proti prichádzajúce alebo odchádzajúce emisie elektromagnetických frekvencií, minimalizovať poruchy a degradácie na výkon a znížiť hmotnosť zariadenia extender.

Môže drôty a PCB konektory je možné rozdeliť?

Nie, v snahe očistiť prenos signálu a vyhnúť sa nehode drôtu pádu, naše drôty a PCB konektorov je spájkovanie a chránené tepla shrinkable trubice rukáv, tak výrobok nemôže byť oddelené.

Ako kompatibilné sú drôty?

Podporuje rozhranie USB 3.0 vysokorýchlostné, všetky výrobok test PREJSŤ 100% pred odoslaním.

Kábel hrúbka? Môže to byť ohnuté?

Hrúbka drôtu je 1,05 mm, a to môže byť ohnuté a zložené, bez vplyvu na použitie.

Koľko závažia má výrobok mať?

Hmotnosť drôtu 5 cm je 1.57 g. Hmotnosť konektor a PCB dosky je 7.45 g (špecifikácie a modely sú početné, len orientačný)

Foto:

 • Konektor Na: USB
 • Názov Značky: PDO-Link
 • Konektor B: USB
 • Tienenie: Kombinácia
 • Druh: Typ-C Káble
 • Balenie: Vrecko
 • Funkcia: USB3.1
 • Aplikácia: Fotoaparát
 • Číslo Modelu: USB3-S-W6
 • Package: No
 • Pohlavie: Muž-Muž

5

good

5

good