Vápnik Horčík Mg Doplnok Tablety Podporuje Kostnej Hustoty pre Deti Dospelých

Vápnik Horčík Mg Doplnok Tablety Podporuje Kostnej Hustoty pre Deti Dospelých

€17.59 €12.31
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
 • Štítky: fox vinyl, horčík mg, kotúč diamantový, tavlet, vápnik, shimano nástroj, a1694 c4467, android tablet, snímač ant, horčík stick.

Názov produktu: Iránsky šafran biely krém

Hlavné komponenty: požltový, šalvia, Radix, angelica, kozinec, Cnidium, gáfor, široký Dan, comfrey, atď.

Produkt účinnosti: s BNI, Huoxuetongluo, upokojuje svrbenie účinok. Pre leukoplakia, suchá koža, svrbenie kože spôsobené keratóza má úlohu v rehabilitácii

Spôsob použitia : I a II sú aj aktuálne. Mať správne množstvo I mlieko, umyť postihnutú oblasť kože, potom umyť vodou, utrite postihnutej oblasti s mäkkou handričkou. Po zaschnutí, prijať vhodné II , aplikovaná priamo na kožu stránky nepohodlie, 2-3 krát denne.

Poznámka: 1, kožné alergie pozor; 2, aktuálne, ústne prísne zakázané.

Skladovanie: uzavreté, tmavé, chladné a suché miesto pre skladovanie.

Špecifikácie: 20 g + 50 g / box

Platnosť: t wo rokov

Poznámky:

(1) Denný život by mali nosiť voľné, priedušná a dobre spodná bielizeň bavlna-založené produkty, vyhýbajte sa nosenie akryl a iné syntetické produkty, spodná bielizeň;

(2) dotknutého územia by mali byť suché, vetraná, v pohode;

(3) Niektoré ženy sú príliš čisté, čisté ženské ohanbie raz alebo niekoľkokrát denne zvyk, v ktorom sme navrhli, aby pretože ženských pohlavných samočistiaci efekt, obvykle 2-3 krát týždenne na čistenie, nepoužívajte žiadny čistiaci prostriedok pri umývaní (pretože vo všeobecnosti sú alkalické), len možné čistiť teplou vodou, vyhnúť sa teplota vody nie je príliš horúca;

(4) denný život by mal venovať pozornosť života, stres a emocionálne nariadenia, udržiavanie emocionálne optimistická, veselá nálada. To, pacient, jeho rodina by mali aktívne spolupracovať na vytvorenie dôvery na prekonanie ochorenia Vápnik Horčík Mg Doplnok Tablety Podporuje Kostnej Hustoty pre Deti Dospelých

[Product Name] Vápnika a Horčíka [Zložiek] Vápnik, Horčík, Škrob, magnézium stearinát [Efektívnosti zloženie a obsah] Každá z Tabliet Obsahuje: Vápnik 190mg a Horčíka, 69mg [Zdravotnej starostlivosti, funkcia] Prívod Vápnika a Horčíka [Vhodný skupina] chidren potrebné dodávať Vápnik a Horčík [Nevhodné skupina] Deti do 3 rokov [Použitie a dávkovanie] Nad 4 rokov: 2 tablety zakaždým,raz denne, [špecifikácie Výrobku] 1000mg / kus×60 tabliet / fľaša. [Storage metóda] Tesnenie, majte na chladnom a suchom mieste. [Platnosť] 720 Dní. [Upozornenie] Tento produkt nemôže namiesto medicíny.

1. Plnú náhradu, ak tieto 3 podmienky sa vyskytujú počas prepravy:

a. Ak sa položky nemôžu byť delievered, ktoré sú do 60 dní odo dňa odoslania;

b. Ak sú položky hold tým, custom a nemôže vykonať colné odbavenie;

c. Ak položiek došlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

2. Ako zabezpečiť kvalitu výrobkov?

Prijaté 14 certifikátov "Spojené Štáty, EÚ Pass", ako GMP, HACCP, PLECHOVKY, cGMP, IS014000, ISO9001, OHSAS18001, NÁM NSF certifikácia, US FDA registráciu, a pod.

3. Môže byť výrobky odoslané do mojej krajiny?

Produkt rozhranie, ak môžete objednať úspešne, to znamená, že by to mohlo byť odoslaný do vašej krajiny.

4. O obale výrobku. Vzhľadom na veľké množstvo predaj na svete, obal sa často mení, ako rozdiel medzi obalov a fliaš. Zaručujeme, že predáva produkty sú 100% pravé pre výrobcu, môžete si kúpiť a používať s dôverou. 5. O kapsule zmäkčenie, lepenie, atď.

BIOHEC kapsule výrobky sú vyrobené z želatína ako kapsule materiálu. Vzhľadom na jej vlastnosti, alebo počasia v doprave, môže spôsobiť kapsule zmäkčenie, lepenie, atď., to nemá vplyv na kvalitu produktu. Môžete otvoriť fľašu spp produktu, vložte ho do desiatok chladnička čerstvej vrstvy, vziať ju za 1-2 dni, zatvorte veko a netraste s ním oddeliť kapsúl.

6. Ako dlho bude trvať, než mať efekt?

Doplnky stravy nie sú liekom a nemôžu vyliečiť choroby. To trvá nejaký čas sa vysporiadať pre chronické choroby a sub-zdravotné podmienky. Ľudské telo potrebuje určité metabolického cyklu, ktorá si vyžaduje neustále doplnení a pomáha pri zdravé životné návyky, ktoré by mohli zlepšiť zdravotné problémy.

3 Fľaše Vápnik, Magnézium Citrát s Vitamínom d3 Zdravím Kostí, Svaly a Nervy Podporu Zdravého Srdca

[Product Name] Vápnika a Horčíka [Zložiek] Vápnik, Horčík, Škrob, magnézium stearinát [Efektívnosti zloženie a obsah] Každá z Tabliet Obsahuje: 116 g Vápnika a Horčíka, 44mg [Zdravotnej starostlivosti, funkcia] Prívod Vápnika a Horčíka [Vhodný skupina] chidren potrebné dodávať Vápnik a Horčík [Nevhodné skupina] Deti do 7 rokov [Použitie a dávkovanie] 7-10 rokov:1 tableta každý čas,trikrát za deň, Viac ako 11 rokov: 2 tablety každý raz,dvakrát za deň [špecifikácie Výrobku] 800 mg / kus×80 tablety / fľaša. [Storage metóda] Tesnenie, majte na chladnom a suchom mieste. [Platnosť] 720 Dní. [Upozornenie] Tento produkt nemôže namiesto medicíny.

 • Pozornosť: Tento Produkt nemôže Namiesto Medicíny.
 • Špecifikácia: 1gx60 Tablets/Bottle
 • Produkt Normy: Q/WNB 0067S
 • Názov Značky: BAINIANJIANTI
 • Funkcia: Prívod Vápnika a Horčíka
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Zloženie: Vápnik,Horčík,Škrob,Magnézium Stearinát
 • Číslo Schválenia: Krajina Potraviny Zdravé Č.G201937001388
 • Poplatok Jednotky: Fľaše
 • Oddelenie Meno: Dospelý
 • Čas Použiteľnosti: 24 Mesiacov
 • Odporúčané Použitie: Zobraziť Detaily
 • Certifikácia: CFDA
 • Balenie: Fľaša
 • Položka: Vápnik a Horčík Tablet
 • Pohlavie: Unisex
 • Nevhodné Davu: Deti do 3 rokov

4

Very long delivery. Tracked only in the territory of China, in the Russian Federation there. And the cream itself from the words of the spouse-so-so. Buy Li, No decide yourself.